Informacija

    herbas herbas

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Lina Stancelienė, direktorė
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel: +370 667 43 211
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Socialiniai tinklai

Pamokų laikas

Pamokos šiuo metu nevyksta.
Pirmoji pamoka: 8.00–8.45 val.
Antroji pamoka: 8.55–9.40 val.
Trečioji pamoka: 9.50–10.35 val.
Ketvirtoji pamoka: 10.55–11.40 val.
Penktoji pamoka: 12.15–13.00 val.
Šeštoji pamoka: 13.10–13.55 val.
Septintoji pamoka: 14.05–14.50 val.
Aštuntoji pamoka: 15.00–15.45 val.

Mokinių lyderių klubas

Paskaita progimnazijos Mokinių lyderių klubo nariams 

Vasario 1 dieną progimnazijos Mokinių lyderių klubo atstovai bei spec. pedagogė Lina M. susitiko su Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) mokymų vadove Liepa B. paskaitoje „Ryšiai su rėmėjais ir jų paieška. Projektų ir iniciatyvų rašymas“. Vadovė mokinius supažindino su Klaipėdos rinkodaros ypatumais, projektų rašymo bei sąmatos ruošimo pagrindais, taip pat pristatė ir LMS partneriavimo galimybes. Seminaro metu moksleiviai išgirdo daug patarimų, kaip rašyti projektus, kokios projekto išlaidos negali būti finansuojamos savivaldybės administracijos lėšomis. Na, ir kaip be praktinių užsiėmimų. Susiskirstę į grupes lyderių klubo atstovai bandė kurti laišką būsimiems rėmėjams, inicijavo skambutį svarbiems žmonėms. Tikimės, kad įgytos žinios moksleiviams pravers ateityje."Pusryčiai su lyderiu"

Gegužės 19 d. mūsų lyderiukai dalyvavo Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos "Apskritasis stalas" kartu su Lietuvos verslo kolegija organizuotame renginyje "Pusryčiai su lyderiu".
Labai džiaugiamės mūsų aktyvistais, kurie tiesiog "užvertė" klausimais šio renginio lyderį - Dovaldą Kušlikį (šiuo metu vadovaujantį "Lyderiams LT"), kuris pasidalino savo paslaptimis apie lyderystę ir motyvaciją.

„Noriu papasakoti Tau ...“

Birželio 7 dieną mokinių Lyderių klubo nariai: Milda A., Aina B., Domas L., Laurita P., Kamilė Z., Živilė L. dalyvavo Klaipėdos miesto mokinių, turinčių įvairių gebėjimų ir poreikių, saviraiškos festivalyje „Noriu papasakoti Tau ...“, kur pristatė spektaklį "Draugystės magija". Mokinius paruošė Lina M. Prie spektaklio linksmais šokiais prisijungė ir 3a klasės mokiniai: Nerilė S., Domas Dz., Augustė P., Kamilė P., Viltė R., Oskaras D., Urtė A. Juos paruošė šokio mokytoja Laura M. Taip pat artistai nori padėkoti dailės mokytojai Ritai L., kuri padėjo paruošti spektaklio dekoracijas.