Informacija

    herbas herbas

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Lina Stancelienė, direktorė
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel: +370 667 43 211
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Socialiniai tinklai

Pamokų laikas

Dabar vyksta pradinukų pietų pertrauka.
Pirmoji pamoka: 8.00–8.45 val.
Antroji pamoka: 8.55–9.40 val.
Trečioji pamoka: 9.50–10.35 val.
Ketvirtoji pamoka: 10.55–11.40 val.
Penktoji pamoka: 12.15–13.00 val.
Šeštoji pamoka: 13.10–13.55 val.
Septintoji pamoka: 14.05–14.50 val.
Aštuntoji pamoka: 15.00–15.45 val.

Dofe programa


Nuo 2022 metų gegužės 6 dienos Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija  įgyvendina „The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinę programą. 

DofE programa – tai iš Edinburgo (Jungtinė Karalystė) atkeliavusi asmeninio tobulėjimo programa, Lietuvoje nuo 2006 metų sėkmingai įgyvendinama organizacijose, dirbančiose su 14–24 metų jaunimu. Taikydami šią programą, mes skatiname mokinius mesti iššūkį sau pačiam. Išsikelti mėgstamos veiklos naują tikslą ir sistemingai, atsakingai jo siekti.

Nauda dalyviams

Dalyvaudami DofE apdovanojimų programoje jauni žmonės išsikelia individualius asmeninio tobulėjimo tikslus ir jų siekia. Mūsų progimnazijoje programą įgyvendina keturių narių DofE komanda: koordinatorė Lina Stancelienė, vadovės Ligita Jukniutė-Bružienė ir Daiva Siaurienė, žygių programos daliai vadovauja DofE žygių vadovas Tomas Tupalskis. DofE vadovo pagrindinis tikslas yra padėti dalyviui/mokiniui drauge įvertinti jo pokyčius, padrąsinti tęsti veiklas ir neišsigąsti nesėkmių.

Programa pagal amžių yra skirstoma į tris pagrindinius lygius, kuriuos įgyvendinus gaunamas tarptautinis sertifikatas ir lygio ženklelis.

DofE programos dalyviams suteikiamos galimybės:

·         Susirasti naujų draugų;

·         Mokytis tolerancijos;

·         Geriau susipažinti su savo stiprybėmis ir silpnybėmis;

·         Patirti nuotykių;

·         Stiprinti motyvaciją išbandyti naujus dalykus, kartu ir mokytis; 

·         Išmokti keltis pamatuojamus tikslus ir reguliariai jų siekti; 

·         Tobulinti problemų sprendimo įgūdžius; 

·         Gerinti refleksijos įgūdžius;

·         Susipažinti su įvairiomis profesijomis ir lengviau apsispręsti, ką studijuoti. 

 

DofE programą mokiniai galės tęsti Klaipėdos Baltijos gimnazijoje.

DofE programa yra vertinama darbdavių, nes parodo jaunų žmonių motyvaciją, gebėjimą siekti tikslų, mokytis iš patirties ir  efektyviai planuoti savo veiklą. 

Kokybės vizito ataskaita ir išvados

2022–2023 metų DofE programos įgyvendinimo planas Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje


Martyno Mažvydo progimnazijos DofE komanda

Koordinatorius

Lina Stancelienė

Tel. nr. +37066743210

El. pašto adresas: lina.stanceliene@mazvydas19.lt

Vadovas

Ligita Jukniutė-Bružienė

El. pašto adresas: ligita.jukniute.bruziene@mazvydoprogimnazija.lt

Vadovas

Daiva Siaurienė

El. pašto adresas: daiva.siauriene@mazvydoprogimnazija.lt

Žygio vadovas

Tomas Tupalskis

El. pašto adresas: tomas.tupalskis@mazvydoprogimnazija.lt


 


Naujas startas!Spalio 23 d. Martyno Mažvydo progimnazijos DofE dalyviai susirinko į pirmąjį susitikimą. Dalyviai susipažino, išsikėlė tikslus ir žingsnis po žingsnio sieks DofE bronzos ženklelio apdovanojimo.Linkime visiems sėkmės ir palankaus vėjo!Rugpjūčio 25 d. mūsų progimnazijos direktorė Lina Stancelienė ir pavaduotoja Daiva Siaurienė dalyvavo tarptautinės #DoFe programos kvalifikacijos renginyje Vilniuje. Džiaugiamės ir toliau tęsdami šios programos įgyvendinimą mūsų mokykloje ir galėdami savo mokiniams pasiūlyti puikią galimybę tobulėti.Komanda pristato mokyklos bendruomenei savo įspūdžius apie tai, kaip jiems sekėsi pasiekti išsikeltų tikslų,  kaip nekantriai laukė žygio ir su kokiais iššūkiais susidūrė.Kvalifikacinis žygis pavyko!


Gegužės 26 dieną Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos bendruomenė kvietė visus – ir didelius, ir mažus – paminėti Kaimynų dieną. Renginys buvo skirtas suburti mokyklos bei artimiausių kaimynų bendruomenes, skatinti bendradarbiavimą su socialiniais partneriais. Kaimynų dienoje dalyvaujantys mokiniai, tėveliai, mokytojai ir kiti svečiai susipažino su tarptautine „DofE“ programa. Tikimės, kad kitais mokslo metais, daugiau mokinių užsiregistruos dalyvauti.

 


  

2023 m. gegužės 11-12 d. įvyko bandomasis žygis. Iššūkių netrūko: saulutė džiugino žygeivius dieną, šaltukas kandžiojosi naktį, jausmai aplankė taip pat įvairūs. Šeši dalyviai sėkmingai įveikė maršrutą ir pasiruošę laukia kvalifikacinio žygio.


#DofE projekto savanorystė


Gruodžio 2 d., minint tarptautinę savanorystės dieną, mūsų 8alfa ir 8 beta klasių #DofE savanoriai kartu su vadovėmis Ligita J.-B ir Daiva S. dalyvavo "Jaunimo galimybių mugėje". Renginys buvo skirtas savanorius priimančioms organizacijoms pri(si)statyti ir papasakoti apie savo organizacijos siūlomas savanorystės ir pilietines veiklas Klaipėdos miesto jaunimui. Renginys vyko unikalioje Lietuvos jūrų muziejaus akvariumo erdvėje.

 


Pirmasis DofE dalyvių susitikimas. Pirmo tikslo išsikėlimas. Pasirodo, nėra lengva. Judam pirmyn!