Ko ieškosime?

ES fondų investicijos

Pamokų laikas


2–4 klasėms (1 klasėms sutampa pamokų pradžios laikas):

Pirmoji pamoka: 8.00 – 8.45 val.;

Antroji pamoka: 8.50 – 9.35 val.;  

Trečioji pamoka: 9.45 – 10.30 val.;

Ketvirtoji pamoka: 11.30 – 12.15 val.;

Penktoji pamoka: 12.25 – 13.10 val.;

Šeštoji pamoka: 13.20 – 14.05 val.


5–8 klasėms:

Pirmoji pamoka: 8.00 – 8.45 val.;

Antroji pamoka: 8.55 – 9.40 val.; 

Trečioji pamoka: 9.50 – 10.35 val.;

Ketvirtoji pamoka: 10.45 – 11.30 val.;

Penktoji pamoka: 12.30 – 13.15 val.;

Šeštoji pamoka: 13.20 – 14.05 val.;

Septintoji pamoka: 14.10 – 14.55 val.Steam

 inzinerija
Lietuvos pasirengimas

lt72


Pagalbos vaikam linija


Draugiškas internetasŠVIEČIAMOJI GYVULININKYSTĖS PROGRAMA

      Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos 3d ir 4c klasių mokiniai labai džiaugiasi laimėję galimybę dalyvauti Šviečiamosios gyvulininkystės programoje, kurią įgyvendina Žemės ūkio ministerija kartu su programos  LEADER ir žemdirbių mokymo metodikos centru. Dalyvaudami šioje programoje, pasinaudojant gauta organizatorių metodine medžiaga ir priemonėmis, bei organizuojant pamokėles, konkursus, viktorinas, išvykas  turės  galimybę susipažinti su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis: pienine ir mėsine galvijininkyste, kiaulininkyste, paukštininkyste, arklininkyste, avininkyste, ožkininkyste, kailine žvėrininkyste, triušininkyste ir bitininkyste, jų produktais, taip pat su saugomomis senosiomis Lietuvos ūkinių gyvūnų veislėmis, gyvulininkystės specialistų rengimu, darbo šioje srityje galimybėmis. Šviečiamoji veikla vyks iki 2015/2016 mokslo metų pabaigos. Pasibaigus šviečiamajai veiklai, privalės pademonstruoti, ką sužinojo apie gyvulininkystę, dalyvaujant kūrybiniame vaikų bei jaunimo konkurse. 


      Kovo 10 d. Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko viktorina „Gyvulininkystė ir aš“. Viktorinoje varžėsi 4 komandos iš 3d ir 4c klasių. Jas palaikė sirgaliai.  Užduotys buvo labai įvairios: įminti mįsles, įvardyti gyvulių kūno dalis, sukurti eilėraštuką, užbaigti patarles. Pertraukėlių metu visi dainavo, šoko. Mokinių žinias vertino garbinga komisija (direktoriaus pavaduotojos ugdymui L. Kažerskienė ir L. Stancelienė. Renginį organizavo ir vedė pradinių klasių mokytojos D. Blagnytė ir R. Bytautė).


       Lapkričio 27d. mums buvo suorganizuota išvyka į  Rietavo žirgyną. Daug įdomios informacijos mes sužinojome apie čia auginamas mėsines ir šiurkščiavilnes avis. Turėjome galimybę ant savo rankų palaikyti 2 savaičių avytę ir išrinkti jai vardą. Dabar tapome Sniegutės "krikštatėviais" ir įsipareigojome  pagal galimybes ja  rūpintis, atvežant jai dovanų -  jos mėgstamo maisto.  Negalėjome akių atitraukti  ir nuo žirgų. Trenerė supažindino su žirgų veislėmis, jų auginimu, priežiūra. Apmokė mus kaip reikia  šukuoti  ir balnoti žirgą,  o vėliau leido ir juo pajodinėti. Įspūdžiai apie arklininkystę ir avininkystę pasiliko mumyse  tokie stiprūs, kad neišdildys jų joks laikas. Ačiū organizatoriams už galimybes pamatyti ir pažinti tai, ko dar nepažinome.

Kovo 1 dieną 3d klasės mokiniai ir mokytoja Ramutė Bytautė ir 4c klasės mokiniai ir mokytoja Daiva Blagnytė lankėsi Vilkyčių paukštyne. Daugelis vaikų tikrą vištą ir jos padėtą kiaušinį yra matę kaime pas senelius, tačiau tai ką pamatė Vilkyčių paukštyne daugelį nustebino. Didžiulėse paukštidėse laikomi tūkstančiai naminių paukščių, kurie automatizuotai lesinami specialiu pašaru, kad per kuo trumpesnį laiką užaugtų maksimalaus svorio. Mūsų šalyje gerai išvystyti vištų dedeklių, mėsinių broilerių ūkiai.


Vasario 23d. tęsdadami šviečiamosios gyvulininkystės programą savo lėšomis vykome  gyvai susipažinti su triušininkyste į  ūkininko V.Purmalio Tūbausių triušyną.  Šis  ūkis - vienas didžiausių šalyje: čia auga maždaug dešimt tūkstančių triušių.Ūkininkas mielai mus priėmė į savo ūkį ir  aprodė  su muzika auginamus savo mėsinius grynaveislius Kalifornijos triušius.  Atsakinėjo į visus mūsų klausimus, noriai bendravo.  Mes ne tik pamatėme kaip augina ir laiko narvuose triušius, bet ir turėjome galimybę ant rankų palaikyti vieno mėnesio, vienos savaitės ir net vienos dienos triušiukus.


Informacija

    herbas herbas

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Lina Stancelienė, direktorė
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel/Fax: +370 667 43 211
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre


facebook
youtube

Reklaminiai skydeliai
baneris
baneris

baneris
baneris

baneris

baneris

baneris