Ko ieškosime?

Pamokų laikas


1–8 klasėms:

Pirmoji pamoka: 8.00–8.45 val.

Antroji pamoka: 8.55–9.40 val.

Trečioji pamoka: 9.50–10.35 val.

Ketvirtoji pamoka: 10.55–11.40 val.

Penktoji pamoka: 12.15–13.00 val.

Šeštoji pamoka: 13.10–13.55 val.

Septintoji pamoka: 14.05–14.50 val.

Aštuntoji pamoka: 15.00–15.45 val.


ES fondų investicijos

Steam

 inzinerija
6alfa ir 6beta kl. mokiniai (mokytoja Rita R.) inžinerijos pamokų metu gamino kalėdinius žaisliukus. Pirmiausia savo idėjas fiksavo piešiant eskizus ir kartu lavino inžinerines kompetencijas. Naudodami puošybinius elementus (virvutes, kaspinėlius, sagas, karoliukus) mokėsi derinti spalvas ir faktūras. Kalėdiniai žaisliukai papuošė mokyklos foje  esančią kalėdinę eglutę. 


 
 
 

Data:2022-12-29

5alfa inžinerijos1grupės mokiniai (mokytojas Audrius Č.), inžinerijos pamokų metu, susipažino su Sketchup projektavimo programa, jos įrankiais, mokėsi projektuoti įvairias erdvines figūras. Peržengę pradžiamokslio slenkstį ir įsigilinę į programos teikiamas galimybes bei ypatumus, mokiniai pasiryžo atlikti sudėtingesnius darbus – projektavo įvairius miesto pastatus, simbolius. Daugelio dėmesį patraukė Klaipėdos miesto simbolis „Meridianas“, tad pasitelkę skriestuvą, matavimo įrankius, jie puikiai susitvarkė su užduotimi ir mokyklos bendruomenei pristatė savo darbų parodą. Patobulinę žinias ir įgudę naudotis Sketchup projektavimo programa, ateityje mokiniai šiuos įgūdžius pritaikys projektuodami dirbinius 3D spausdintuvui.Data:2022-12-29

Lapkričio 30 d. Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre 3 beta klasės mokiniai Lukas R., Vakaris S., Mark G., Vytaras K. (mokytoja Daiva B.) dalyvavo miesto 3-4 klasių mokinių techninio konstravimo varžybose „Konstruoju ir startuoju“, kurie priėmė iššūkį sukonstruoti laivą pagal duotą brėžinį, sureguliuoti modelį taip, kad plauktų kuo tiesiau ir kuo toliau ir su juo dalyvauti varžybose baseine. Kiek džiaugsmo, kai matai paties sukonstruotą laivą plaukiantį tiesia linija, įveikiantį trasą greičiau nei kitų... Arba tiesiog plaukiantį! Lukas R. labai džiaugėsi iškovota II vietos taure. Šaunuoliai, mažieji konstruktoriai!


 

Data:2022-12-6

Inžinerijos pamokos metu 2beta klasės mokiniai tyrė druskos savybes. Pirmiausia apžvelgė druskos atsiradimo istoriją - iš kur ji atsiranda, kokių spalvų būna, kaip druska patenka į jūras ir vandenynus. Bandymo metu mokiniai augino druskos kristalą.Data:2022-11-4

Inžinerijos pamokos metu 2beta klasės mokiniai tyrė cukraus sugėrimo ir tirpimo savybes. Iš cukraus kubelių pastatė statinį. Bandymo metu sužinojo, kiek reikia sulašinti vandens lašelių, kad vanduo pasiektų paskutinį kubelį.

Data:2022-11-4

Inžinerijos pamokų metu 2beta klasės mokiniai susipažino su magnetu ir jo savybėmis. Bandymų metu išsiaiškino, kad magnetai turi skirtingus polius: vienodi poliai vienas kitą stumia, o priešingi – traukia, ir magnetai gali traukti daiktus iš geležies.
Data:2022-11-4

5beta klasės moksleiviai inžinerijos pamokų metu „Sketchup“ projektavimo programa suprojektavo Klaipėdos miesto simbolį „Meridianą“. Mokiniai rinko informaciją, prisiminė kuriamo objekto istoriją, kartu reflektavo. Devynias savaites trukusių užsiėmimų metu mokiniai bendradarbiaudami grupėse, drausmingai ir atsakingai siekė kūrybinės užduoties-projekto įgyvendinimo. Inžinerijos pamokas vedė mokytojas Audrius Č.


.

Data:2022-06-17


6alfa ir 6beta klasių mokiniai inžinerijos pamokų metu, projektavo ir konstravo makaronų konstrukcijas, kurios turėjo būti ne žemesnės kaip 8 cm ir išlaikyti 2 kg. svorį. Pirmiausia, mokiniai susipažino su reikalingais įrankiais, saugaus darbo taisyklėmis, vėliau ieškojo inžinerinių sprendimų, reflektavo, ant popieriaus braižė būsimas konstrukcijas. Baigę pasiruošimo darbus, klijavo, konstravo pačias konstrukcijas. Netrukus laukė įdomioji dalis – išbandyti konstrukcijų tvirtumą. Vienos pagamintos konstrukcijos išlaikė  2 kg, 3 kg, net ir 5 kg svorius, kitos treškėjo, lūžo. Svarbiausia, kad mokiniai perprato inžinerijos naudą visuomenei, sužinojo, kodėl toks svarbus 1 mm tikslumas atliekant įvairius kūrybinius bei inžinerinius darbus, pateikė idėjų ir alternatyvių variantų užduotims, projektams įgyvendinti. Inžinerijos pamoką vedė mokytojas Audrius Č.
Data:2022-06-17

6 alfa ir 6 beta braižybos ir dizaino pamokoje suklijuotos įvairaus dydžio ir storio popierinės juostelės tapo statybine medžiaga aukšto statinio konstrukcijai. Atradome: kuo aukštesnis statinys, tuo daugiau reikia atramų ir tvirtinimų, o spalva ir ornamentas praturtina idėją, suteikia jai žaismingumo, paryškina svarbiausias detales.

Daugiau nuotraukų paspaudę šią nuorodą

 
 


Data:2022-04-11

VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centre mokiniai susipažįsta su vamzdžių jungimo būdais, mokosi dirbti su vamzdžių apdirbimo įrengimais ir įrankiais, atlieka vamzdinio sriegio sriegimo, vamzdžių pjovimo bei mazgo surinkimo procesus.

Taip pat susipažįsta su metalo apdirbimo staklininko veiklos procesais ir pagrindiniais staklių veikimo principais.


Daugiau nuotraukų rasite paspaudę šią nuorodą  

  

 

Data:2022-04-11Informacija

    herbas herbas

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Lina Stancelienė, direktorė
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel/Fax: +370 667 43 211
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registrefacebook
youtube

Reklaminiai skydeliai
baneris

baneris

lt72