Informacija

    herbas herbas

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Lina Stancelienė, direktorė
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel: +370 667 43 211
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Socialiniai tinklai

Pamokų laikas

Vasaros atostogos 1–4 klasėms!
Iki pabaigos: 4 dienos
Pirmoji pamoka: 8.00–8.45 val.
Antroji pamoka: 8.55–9.40 val.
Trečioji pamoka: 9.50–10.35 val.
Ketvirtoji pamoka: 11.05–11.50 val.
Penktoji pamoka: 12.20–13.05 val.
Šeštoji pamoka: 13.15–14.00 val.
Septintoji pamoka: 14.10–14.55 val.
Aštuntoji pamoka: 15.05–15.50 val.

Naujienų srautas

Projektas ,,Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos programa mokykloje”

  • 2026-04-27
Klaipėdos M.Mažvydo progimnazija sudalyvavo projekte veikloje ,,Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos programa mokykloje”, kuri yra įgyvendinama Europos Sąjungos lėšomis bendrai finansuojamo projekto nr. 23-518-P-001, pavadinimu ,,Sveikos gyvensenos skatinimas, sveikatos raštingumo, visuomenės sveikatos paslaugų prieinamumo ir kokybės tikslinėms grupėms didinimas Klaipėdos mieste“.

Projekto metu buvo organizuotos paskaitos skirtingoms bendruomenės grupėms – mokiniams, mokytojams bei tėvams. Mokiniai gilino žinias apie žalingų įpročių pasekmes, mokėsi atsispirti neigiamai bendraamžių įtakai ir priimti atsakingus sprendimus. Mokytojams buvo suteikta naudingų įrankių, padedančių atpažinti rizikos ženklus bei tinkamai reaguoti į galimas situacijas mokykloje. Tėvai taip pat dalyvavo paskaitose, kuriose aptarti bendravimo su vaikais būdai, stiprinant pasitikėjimą ir prevenciją šeimoje.

Mokiniams paskaitas vedė Klaipėdos m. visuomenės sveikatos specialistė I. Kuodienė, tėvams ir pedagogams lektorė R. Avramenko.

Tikimės, kad šis projektas prisidėjo prie saugesnės, sąmoningesnės ir sveikesnės mokyklos bendruomenės kūrimo bei paskatino bendradarbiavimą tarp visų jos narių.


nuotrauka
nuotrauka

SVEIKATINGUMO RENGINYS  ,, Sveikas maistas- sveikas AŠ“

  • 2026-04-27
 Balandžio 14 d. progimnazijoje vyko trečių klasių mokinių tarpmokyklinis sveikatingumo renginys „Sveikas maistas – sveikas aš“, kurį organizavo mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dovilė Stasiškienė, socialinė pedagogė Raminta Vydrienė,  laborantė Irena Mačiulienė.  Jame dalyvavo Vydūno gimnazija, „Smeltės“ progimnazija, , H.Zudermano gimnazija, „Gilijos“ pradinė mokykla, Sendvario progimnazija ir M. Mažvydo progimnazija.

Renginį atidarė muzikos mokytojos Anastazijos V. 1–6 klasių mokiniai, atlikę kūrinį „Virėjos dainelė“. Susipažinę su visais dalyviais ir komisija, mokiniai ėmėsi paruoštų užduočių. Komandos atliko įvairias užduotis: sprendė kryžiažodį, klausimyną, iš duotų raidžių sudėliojo daržovių ir vaisių pavadinimus, o praktinėje užduotyje tyrė riebalus ir krakmolą maisto produktuose.

Komisijai suskaičiavus balus, paaiškėjo, kad pirmąją vietą užėmė H.Zudermano gimnazija, antrąją vietą – M. Mažvydo progimnazija, trečiąją vietą laimėjo Vydūno gimnazija. Visos komandos buvo apdovanotos Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro ir M. Mažvydo progimnazijos įsteigtais prizais. Taip pat visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos diplomais bei skaniais obuoliais.

Dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą!

nuotrauka

Konkursas ,,EKO madų šou 2026“

  • 2026-04-27
Balandžio 22 d. Vitės progimnazijoje vyko  Klaipėdos miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1–8 klasių mokinių konkursas „EKO madų šou 2026“. Jame dalyvavo M. Mažvydo progimnazijos 6 alfa mokinės – Enrika M., Mona S., Lėja A., Justina Ž. ir Ema J. 
Kiekviena komanda turėjo sukurti vieną kostiumą, kuris būtų pagamintas iš antrinių ir/ar perdirbtų žaliavų (pvz., popieriaus, plastiko, tekstilės likučių, senų drabužių ir kt.). Konkurso metu buvo pristatomi sukurti vaizdo įrašai ir demonstruojami tvarios mados kūriniai.
 Buvo skiriamos keturios nominacijos: „Kūrybiškiausia komanda“, „Tvariausias sprendimas“, „Įtaigiausias pristatymas“ ir „Žiūrovų simpatija“. Mūsų merginų kurtas kostiumas ,,Mažvydo ateities mada“ pelnė nominaciją „TVARIAUSIAS SPRENDIMAS“. Džiaugiamės komandos rezultatu ir papildomai norime padėkoti 6 alfa Enrikos M. mamai, kuri prisidėjo prie šio pasiekto rezultato! 
EKO MADA ŠOU 2026 renginio žinutė – skatinti ekologinį sąmoningumą, kūrybiškumą ir inovatyvų mąstymą, siekiant kurti tvarią madą pagal aplinkos apsaugos svarbą ne tik gamtai, bet ir žmogaus sveikatai. 
Mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Dovilė S. ir socialinė pedagogė Raminta V.


nuotrauka

nuotrauka

Akcija ,,Padovanok pasaką“

  • 2026-04-1

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko akcija „Padovanok pasaką“. Jos metu visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama padovanoti po knygelę vaikams, laiką leidžiantiems ligoninėje. Juk kartais net maža knygelė gali suteikti daug džiaugsmo, nuraminti, praskaidrinti dieną ar nukelti į stebuklingą pasakų pasaulį.

Per 10 akcijos dienų buvo surinkta net 480 knygelių! Kovo 27 dieną visos surinktos knygos pasiekė Klaipėdos vaikų ligoninę. Tikime, kad jos ne tik praskaidrins vaikų kasdienybę, bet ir padės bent trumpam pamiršti ligą, pasinerti į nuotykių kupinus pasakojimus bei svajones.

Nuoširdžiai dėkojame visai progimnazijos bendruomenei už aktyvumą ir geranoriškumą – kartu galime kurti daugiau šviesos ir šilumos tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

Mokinių aktyvas, visuomenės sveikatos specialistė Dovilė S., specialioji pedagogė Lina M., direktorė Lina S.



nuotrauka