Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko akcija „Padovanok pasaką“. Jos metu visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama padovanoti po knygelę vaikams, laiką leidžiantiems ligoninėje. Juk kartais net maža knygelė gali suteikti daug džiaugsmo, nuraminti, praskaidrinti dieną ar nukelti į stebuklingą pasakų pasaulį.
Per 10 akcijos dienų buvo surinkta net 480 knygelių! Kovo 27 dieną visos surinktos knygos pasiekė Klaipėdos vaikų ligoninę. Tikime, kad jos ne tik praskaidrins vaikų kasdienybę, bet ir padės bent trumpam pamiršti ligą, pasinerti į nuotykių kupinus pasakojimus bei svajones.
Nuoširdžiai dėkojame visai progimnazijos bendruomenei už aktyvumą ir geranoriškumą – kartu galime kurti daugiau šviesos ir šilumos tiems, kuriems jos labiausiai reikia.
Mokinių aktyvas, visuomenės sveikatos specialistė Dovilė S., specialioji pedagogė Lina M., direktorė Lina S.