Ko ieškosime?

Pamokų laikas


1–8 klasėms:

Pirmoji pamoka: 8.00–8.45 val.

Antroji pamoka: 8.55–9.40 val.

Trečioji pamoka: 9.50–10.35 val.

Ketvirtoji pamoka: 10.55–11.40 val.

Penktoji pamoka: 12.15–13.00 val.

Šeštoji pamoka: 13.10–13.55 val.

Septintoji pamoka: 14.05–14.50 val.

Aštuntoji pamoka: 15.00–15.45 val.


ES fondų investicijos

Steam

 inzinerija
PRIĖMIMO KOMISIJOS INFORMACIJA

 

Į Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnaziją priimti asmenys mokyklai turi pateikti tokius dokumentus:

·      prašymą mokytis (pildomas mokykloje);

·      vaiko tapatybę patvirtinantį dokumentą;

·           teikiant prašymą į pirmą klasę – priešmokyklinės įstaigos parengtą Vaiko pasiekimų aprašą (jei dar negavote šio dokumento, galite jį pateikti vėliau);

·      teikiant prašymą į 5-tas inžinerines klases – motyvacinį laišką (pavyzdys pateiktas svetainėje);

·      įgyto išsilavinimo pažymėjimą ar dokumentus, liudijančius turimus mokymosi pasiekimus. Jeigu asmenys nėra baigę žemesnio lygmens ugdymo programos, išsilavinimo pažymėjimai pateikiami ją baigus;

·      esant specialiesiems ugdymosi poreikiams, pateikiami tai įrodantys dokumentai;

·      Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantys asmenys mokykloms turi pateikti dokumentus, kad jie įtraukti į sąrašus mokinių, už kuriuos Klaipėdos rajono savivaldybė kompensuoja ūkio lėšas. Dėl šio dokumento reikia kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrių (Gargždai).

 

Dokumentų priėmimo grafikas:

Gegužės 22 d.  8 - 16 val.

Gegužės 23 d. 11 - 16 val.

Gegužės 24 d.  8 - 15 val.

Gegužės 25 d.  8 - 15 val.

Gegužės 26 d.  8 - 12 val.

 

Pasibaigus pagrindinam priėmimui į mokyklas, nuo š. m. gegužės 17 d. (12.00 val.) pradedamas pavienis priėmimas 2023–2024 mokslo metams.

Pavienio priėmimo metu asmenys turi teisę atsisakyti priskirtų mokyklų ir rinktis kitas

mokyklas, kuriose liko laisvų vietų. Atsisakyta mokymosi vieta nėra saugoma. Prašymo

atnaujinimo instrukcijos ir informacija apie laisvas vietas skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės

interneto svetainės skiltyje „Priėmimas į mokyklas“. Mokyklų keitimams užregistruoti prašymai

sistemoje bus saugomi ir vertinami per mokslo metus ne rečiau kaip kas 10 darbo dienų.Paskelbta:2023-05-18Paskelbta:2023-05-23

Gegužės 15 d. mokyklos Robotikos klasėje technologijų ir inžinerijos mokytojas Audrius Č. organizavo XI-ąjį progimnazijos moksleivių robotų-konstruktorių turnyras „MAŽVYDO SUMO – 2023“. Dalyviai varžėsi neformalaus ugdymo metu savarankiškai sukonstruotais robotais. Robotai varžėsi pagal japonų sumo sportininkų taisykles – robotas turi išstumti priešininko robotą iš sumo arenos, tokiu būdu buvo demonstruojamos robotų konstravimo, programavimo subtilybės, sensorių panaudojimo galimybės.
Savo jėgas išbandė Kornelis Š. (5beta), Armantas P. (5alfa), Emilijus T. (5beta), Jonas L. (5beta), Aleksej A. (6beta), Laurita P. (6beta), Austėja U. (6beta), Remigijus K. (7alfa), Deividas Š. (7beta), Nojus V. (7beta), Domas L. (8alfa), Augustas S. (8beta). Varžyboms teisėjavo matematikos mokytojos Džiuginta K. ir Eugenija L. bei moksleivis Domas B. (8beta). I vietą iškovojo Austėja, II - Remigijus ir Nojus, III - Jonas.
 
 
 Paskelbta:2023-05-22

Gegužės 20 d. vyko Klaipėdos miesto moksleivių LEGO Sumo robotų-konstruktorių varžybos „Pavasario taurė 2023“. Dalyviai savo sukonstruotais robotais rungėsi Sumo kovos ringuose. Varžybose dalyvavo 16 komandų. Mūsų mokyklai atstovavo inžinerijos ir technologijų mokytojo Audriaus Č. paruošti Armandas P. (5alfa), Kornelis Š. (5beta), Emilijus T. (5beta), Jonas L. (5beta), Aleksej A. (6beta), Austėja U. (6beta), Laurita P. (6beta), Remigijus K. (7alfa), Deividas Š. (7beta), Nojus V. (7beta), Domas L. (8alfa), Augustas S. (8beta). Smagu pasidžiaugti, kad turnyre mūsų komanda „Force“ (Austėja ir Laurita) iškovojo II, o komanda „Armis“ (Armandas) - III vietas!

 
 Paskelbta:2023-05-22

Gegužės 19 d. mūsų mokykloje praūžė pramoginių šokių konkursas "Mažvydo Taurė 2023". Konkurse dalyvavo 1-4 klasių mokiniai, buvo išdalinti 327 medaliai. Sveikiname vaikus ir džiaugiamės, kurie nugalėję jaudulį išdrįso dalyvauti ir laimėti. Dėkojame šokių mokytojai Laurai M. už ritmingą iniciatyvą.


Paskelbta:2023-05-22

Gegužės 12 dieną 4a klasės mokinės Aurika D. ir Žemyna N. dalyvavo respublikiniame bendrojo ugdymo mokyklų 2-7 klasių mokinių eilėraščio skaitymo konkurse „Sparnuotieji giesmininkai“. Konkurse dalyvavo net 57 skaitovai iš visos Lietuvos. Džiaugiamės, kad iš tokio gausaus skaitovų būrio mūsų mokinei Žemynai N. vertinimo komisija skyrė II vietą.
Dėkojame mokytojai Vilmai B., paruošusiai mokines šiam konkursui.Paskelbta:2023-05-19

Savaitgalį Kauno halėje vyko XXIX Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionatas ir moksleivių žaidynės. Žaidynėse dalyvavo ir mūsų progimnazijos ugdytinės kartu su savo trenere ir mūsų šokių mokytoja Laura M.
Aušrinė M. (3beta), Ema Ž. (3beta), Deimantė T. (3b), Eilvilė L. (3a), Arielė B. (2a) užėmė VI vietą.
Milena B. (8alfa) laimėjo II vietą.
Aistė N. (7alfa) tapo I vietos laimėtoja.
Kamilė Z. (8alfa), Kotryna K. (8beta), Evelina B. (8beta) čempionate nugalėjusios šalies konkurentes laimėjo I vietą ir kelialapį į 2023 Europos aerobinės gimnastikos čempionatą.
Didžiuojamės reikšmingais pasiekimais!
Paskelbta:2023-05-19


Senesni įrašai-->

<--Naujesni įrašai

Informacija

    herbas herbas

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Lina Stancelienė, direktorė
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel/Fax: +370 667 43 211
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registrefacebook
youtube

Reklaminiai skydeliai
baneris

baneris

lt72