Ko ieškosime?

Pamokų laikas


2–4 klasėms (1 klasėms sutampa pamokų pradžios laikas):

Pirmoji pamoka: 8.00 – 8.45 val.;

Antroji pamoka: 8.50 – 9.35 val.;  

Trečioji pamoka: 9.45 – 10.30 val.;

Ketvirtoji pamoka: 11.30 – 12.15 val.;

Penktoji pamoka: 12.25 – 13.10 val.;

Šeštoji pamoka: 13.20 – 14.05 val.


5–8 klasėms:

Pirmoji pamoka: 8.00 – 8.45 val.;

Antroji pamoka: 8.55 – 9.40 val.; 

Trečioji pamoka: 9.50 – 10.35 val.;

Ketvirtoji pamoka: 10.45 – 11.30 val.;

Penktoji pamoka: 12.30 – 13.15 val.;

Šeštoji pamoka: 13.20 – 14.05 val.;

Septintoji pamoka: 14.10 – 14.55 val.ES fondų investicijos

Steam

 inzinerija
Dvi kaimynės – Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija ir Baltijos gimnazija – birželio 6 dieną pirmą kartą organizavo Aitvarų šventę, skirtą paminėti Klaipėdos 770-ąjį gimtadienį. Pasiruošimas šiai spalvingai dienai prasidėjo beveik prieš mėnesį, nes mokiniai klasės valandėlių metu gaminosi aitvarus, juos dekoravo Klaipėdos simboliais ir spalvomis.

Pagaliau nušvitus į Klaipėdą atkeliavusiai vasariškai saulei, pučiant smagiam vėjeliui, vidurdienį į progimnazijos stadioną sugužėjo miesto spalvomis pasidabinę mokiniai ir mokytojai. Abiejų mokyklų direktorėms iškilmingai paskelbus šventės pradžią, klausantis gimnazistų atliekamų dainų, mokiniai rikiavosi į aitvarų paradą. Susirinkusieji grožėjosi ne tik padangių skrajūnų spalvingumu, bet ir mokinių kruopštumu (ne veltui abiejose mokyklose vyksta ugdymas kartu su inžinerinio ugdymo programa), dešimtys aitvarų kilo į dangų ir džiugino susirinkusiųjų akis.

Aitvarų šventė kvietė įsitraukti ir į kitokias veiklas. Progimnazijos pirmokėliai norinčius pajudėti kvietė bendram šokiui, o linkėjimus ir sveikinimus Klaipėdai buvo galima nupiešti ar užrašyti ant tam skirtos sienelės. Savo jėgas ir miklumą mokiniai išbandė vinies kalimo varžybose ir robotų kovose. Nusipirkę gardumynų tradiciniame mokyklos saldaturgyje, stadiono viduryje sugulę ar susėdę ant jau sušilusios žemės ir sužaliavusios žolės mokiniai ir mokytojai iškylavo.

Tikimės, kad Aitvarų šventė taps tradicine vasaros šaukle ir  bendroms veikloms kaskart suburs dviejų mokyklų bendruomenes.
Apie mus rašo:

Paskelbta:2022-06-8

2022 m. birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko tradicinė ir bene reikšmingiausia mokslo metų šventė – ,,Metų švyturys 2022“. Šią dieną alyvomis kvepiančioje aktų salėje buvo pagerbti ir iškilmingai apdovanoti mokiniai, kurie skleidžia žinių šviesą, rodo kelią ir pavyzdį kitiems bei garsina progimnazijos vardą.
Šventė buvo didelė kaip niekada, nes pirmą kartą į aktų salę buvo sukviesti ir pradinių klasių ,,švyturiukai“, ir 5–8 klasių ,,švyturiai“, jų tėveliai ir mokytojai. Pasak apdovanojimų šventės vedėjų, tądien mokyklos aktų salėje susirinko geriausi, šauniausi, aktyviausi, stropiausi, pavyzdingiausi mokiniai – mūsų mokyklos šviesa.
Kaip ir kasmet, nominantams buvo įteiktos ,,Metų švyturio“ statulėlės ir diplomai, o tėveliams – padėkos. Nominacijų buvo labai įvairių. Pradinukai rinko labiausiai gerbės nusipelniusį klasės mokinį. Vyresnieji buvo apdovanojami pagal specialias nominacijas: didžiausią pažangą akademiniuose pasiekimuose padaręs; raštingiausias; daugiausiai socialinės-pilietinės veiklos valandų surinkęs; geriausiai olimpiadose ir konkursuose pasirodęs bei aktyviausias mokinys. Šventės metu buvo pagerbti ir specialiaisiais prizais apdovanoti inžinerinių bei STEAM klasių logotipų kūrimo konkurso laureatai.
Dar kartą sveikiname apdovanotuosius, tariame AČIŪ jų tėveliams bei progimnazijos mokytojams už kasdien perduodamas žinias, puoselėjamas vertybes, rodomą pavyzdį ir kuriamą tokią mokyklos bendruomenę, kurios dalimi būti gera.
Paskelbta:2022-06-7

Mieli mokytojai, tėveliai, mokiniai,

artėjant vasaros atostogoms ir minint Pasaulinę kovos prieš dirbančius vaikus dieną, birželio 12-ąją, norime priminti pagrindines atsakomybes ir atsakyti į svarbiausius klausimus dėl vaikų ir paauglių darbo.


Ką turiu žinoti, norėdamas įsidarbinti?

  • Įsidarbinti galima nuo 14 metų mažiaus, tačiau iki 16 metų būtinas raštiškas vieno iš tėvų (globėjų) sutikimas. Be viso to, reikia pateikti ir med. pažymą, kad vaikas gali dirbti konkretų darbą, o mokslo metų laikotarpiu – mokyklos raštiško sutikimo. Visais atvejais būtina darbo sutartis.
  • Nuo 14 iki 16 metų galima dirbti tik lengvus darbus, kurie nekenkia vaiko sveikatai, saugai, ir netrukdo lankyti mokyklos.
  • Vaikas ir paauglys iki 18 metų gali dirbti: vaikai ne per mokslo metus – iki 30 val. per savaitę ir iki 6 val. per dieną; per mokslo metus – iki 12 val. per savaitę, t. y. iki 2 val. mokyklos lankymo dienomis ir iki 6 val. – nelankymo dienomis (trimestro arba semestro metu), tačiau ne per pamokas. Paaugliai – ne daugiau kaip 8 val. per dieną ir ne daugiau kaip 40 val. per savaitę kartu su pamokų trukme.
  • Vaikas ir paauglys iki 18 metų negali dirbti: vaikas, dirbantis lengvus darbus, prieš pamokas, t. y. nuo 6 iki 7 val., ir naktį, t. y. nuo 20 iki 6 val.; paauglys iki 18 m. – naktį, t. y. nuo 22 iki 6 val.
  • Jauniems, iki 18 metų asmenims nustatytas poilsio laikas: ne mažiau kaip 2 poilsio dienos per savaitę. Vaikų poilsis – nepertraukiamas, ne trumpesnis kaip 14 val. per parą. Paauglių – nepertraukiamas, ne trumpesnis kaip 12 val.
  • Papildomos lengvatos vaikams ir paaugliams – 25 darbo dienų kasmetinės atostogos, jeigu dirbama 5 dienas per savaitę, arba 30 dienų, kai dirbama 6 dienas per savaitę. Užtikrinamas 14 kalendorinių dienų iš eilės kasmetinių atostogų poilsis arba tiek pat dienų nemokamų atostogų poilsis per vasaros atostogas.

Visą aprašą, naudingų patarimų tėvams, vaikams, darbdaviams ir naujoko darbe atmintinę rasite Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) parengtoje santraukoje Jei įsidarbinti nori asmuo iki 18 metų.Paskelbta:2022-06-7

Gegužės 25d. mūsų progimnazijoje startavo pirmasis respublikinis moksleivių projektavimo darbų konkursas „Mano miestas“. Mokiniai, naudodamiesi "Sketchup" projektavimo programa, savarankiškai projektavo, kūrė įvairių miestų žymius objektus, kuriuos nuotoliniu būdu pristatė kitiems konkurso dalyviams bei pedagogams.
5-6 klasių amžiaus grupėje prizininkais tapo: Deividas Š. – III vieta (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija), Augustinas D. – II vieta (KTU inžinerijos licėjus), Aleksej A. - I vieta (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija).
7-8 klasių amžiaus grupėje III-iąsias vietas iškovojo Domas B. ir Matas S. (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija), Miglė K., (Kauno J. Ir P. Vileišių mokykla), II-ąsias – Gabrielius G. (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija), Armandas B. (Kauno J. Ir P. Vileišių mokykla), I-ąsias – Mantas S. (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija), Gustas P. (KTU inžinerijos licėjus).
Tikimės, jog šis konkursas taps gražia tradicija. Nuoširdžiai dėkojame konkurso sumanytojui ir organizatoriui technologijų mokytojui Audriui Č. bei mokytojams, parengusiems mokinius konkursui. Sveikiname nugalėtojus ir linkime kūrybingų metų.
Paskelbta:2022-06-6

Gegužės 31 d. technologijų ir inžinerijos mokytojas Audrius Č. mokykloje organizavo mokyklos moksleivių konkursą „Kalu vinį 2022“. Po dviejų metų pertraukos įvykęs konkursas pritraukė rekordinį dalyvių skaičių. Berniukų kategorijoje varžėsi 21 dalyvis, mergaičių – net 22. Konkurso-varžybų metu moksleiviai turėjo kuo greičiau, tiksliau į rąstą įkalti vinį, kuri turėjo būti tiesi, neužlinkusi. Renginys dalyviams sukėlė juoko, emocijų, šypsenų, azarto.
Mergaičių grupėje atkakliai kovojo ir parodė puikius rezultatus Vasilysa O. (6alfa), kuri iškovojo III-ąją vietą, Akvilė V. (5b) - II-ąją vietą, o Ugnė L. (5a) - I-ąją vietą.
Berniukų kategorijos prizininkais tapo Arminas K. (6a) – III vieta, Matas Š. (6a) – II vieta, Rokas A. (6a) – I vieta.
Galutiniame etape susikovė visi šeši prizininkai. Vinies kalimo „ekspertais“ tapo Vasilisa O. (III vieta), Akvilė V. (II vieta), Rokas A. (I vieta)
Paskelbta:2022-06-6

Paskelbta:2022-06-2

Labai džiaugiamės, kad 3a klasės mokinys Danas M. dalyvavo respublikinėje virtualioje skirtingų gebėjimų mokinių fotografijų parodoje-konkurse PAVASARIO SPALVOS. Mokinį ruošė logopedė Ilona S
Paskelbta:2022-05-25


Senesni įrašai-->

<--Naujesni įrašai

Informacija

    herbas herbas

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Lina Stancelienė, direktorė
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel/Fax: +370 667 43 211
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registrefacebook
youtube

Reklaminiai skydeliai


baneris

baneris

lt72