Ko ieškosime?

ES fondų investicijos

Pamokų laikas


2–4 klasėms (1 klasėms sutampa pamokų pradžios laikas):

Pirmoji pamoka: 8.00 – 8.45 val.;

Antroji pamoka: 8.50 – 9.35 val.;  

Trečioji pamoka: 9.45 – 10.30 val.;

Ketvirtoji pamoka: 11.30 – 12.15 val.;

Penktoji pamoka: 12.25 – 13.10 val.;

Šeštoji pamoka: 13.20 – 14.05 val.


5–8 klasėms:

Pirmoji pamoka: 8.00 – 8.45 val.;

Antroji pamoka: 8.55 – 9.40 val.; 

Trečioji pamoka: 9.50 – 10.35 val.;

Ketvirtoji pamoka: 10.45 – 11.30 val.;

Penktoji pamoka: 12.30 – 13.15 val.;

Šeštoji pamoka: 13.20 – 14.05 val.;

Septintoji pamoka: 14.10 – 14.55 val.Steam

 inzinerija
Lietuvos pasirengimas

lt72


Pagalbos vaikam linija


Draugiškas internetas


SOCIALINĖ PARAMA MOKINIAMS IR NEMOKAMAS MAITINIMAS JAUNIAUSIEMS MOKINIAMS NAUJAIS MOKSLO METAIS

           

              Informuojame, kad nuo liepos 1 d. prasideda prašymų dėl socialinės paramos mokiniams – paramos mokinio reikmenims įsigyti ir nemokamo maitinimo 2021–2022 mokslo metams – priėmimas. Todėl raginame moksleivių tėvus, globėjus ar bendrai gyvenančius asmenis teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams.

              Svarbiausios naujovės nuo šių metų rugsėjo 1 d.:

-         visiems priešmokyklinukams, pirmokams ir antrokams, nepaisant to, kokios yra šeimos pajamos, bus skiriami nemokami pietūs mokyklose be atskiro prašymo. (Jeigu šios paramos poreikio nėra, vienas iš mokinio tėvų, globėjų ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių asmenų gali informuoti mokyklos, kurioje mokinys mokosi, administraciją apie šios paramos atsisakymą);

-         socialinę paramą mokiniams galės gauti ir mokiniai, ne vyresni kaip 21 metų, kurie    mokosi pagal suaugusiųjų ugdymo programas;

-          Klaipėdos mieste gyvenantys pradinukai (1 – 4 klasių mokiniai), patikrinus bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens gyvenimo sąlygas ir surašius buities ir gyvenimo sąlygų patikrinimo aktą, galės gauti ir nemokamus pusryčius.

      Svarbu! Jeigu priešmokyklinukų, pirmokų ir antrokų tėvai, globėjai ar bendrai gyvenantys asmenys nori, kad vaikui būtų skirta ir kita socialinė parama mokiniams (pusryčiai, parama mokinio reikmenims įsigyti ir maitinimas vasaros atostogų metu mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose), dėl šios paramos skyrimo jie turi teikti prašymą gyvenamosios vietos savivaldybės administracijai, o skiriant paramą yra vertinamos mokinio šeimos pajamos.

Nemokami pietūs (mokiniams nuo 3 klasės), parama mokinio reikmenims įsigyti ir maitinimas vasaros atostogų metu mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose (visiems mokiniams) gali būti skiriami, jeigu mokinio šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 192 Eur.

 Nemokamas maitinimas (pietūs, maitinimas vasaros atostogų metu mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose bei nemokami pusryčiai (tik pradinukams)) ir parama mokinio reikmenims įsigyti, patikrinus bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens gyvenimo sąlygas ir surašius buities ir gyvenimo sąlygų patikrinimo aktą, gali būti skiriami, jeigu pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 320 Eur dydžio: kai motina ar tėvas vieni augina vaikus; šeimoje auga trys ir daugiau vaikų; mokinys yra neįgalus arba bent vienas iš bendrai gyvenančių asmenų yra neįgalus; mokinys patiria socialinę riziką arba mokinį augina bendrai gyvenantys asmenys, patiriantys socialinę riziką; šeima dėl sunkios ligos, nelaimingo atsitikimo patyrė (patiria) papildomų išlaidų dėl būtinų sveikatos priežiūros paslaugų, vaistų, medicinos priemonių ir pan. ar nelaimingo atsitikimo (gaisro, stichinės nelaimės, nusikalstamos veiklos, nukentėjus dėl ekstremaliosios situacijos ir karantino, padarinių patyrus (patiriant) nepalankias ekonomines ir finansines pasekmes).

              Vertinant bendrai gyvenančių asmenų pajamas, į  šeimų, auginančių vaikus, pajamas neįskaitomos jų gaunamos išmokos vaikams ir išmokos, susijusios su COVID-19 pandemija. Taip pat apskaičiuojant bendrai gyvenančių asmenų gaunamas pajamas nėra įskaitoma dalis (priklausomai nuo šeimos situacijos nuo 20 iki 40 procentų) darbinių (darbo užmokesčio), savarankiškai dirbančių asmenų gautų pajamų, nedarbo socialinio draudimo išmokos ar darbo paieškos išmokos.      

              Mokinio reikmenims įsigyti yra skiriama 80 Eur dydžio suma vienam mokiniui per kalendorinius metus.

                  Prašymai dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti bus priimami iki spalio 5 d., pateikus prašymus vėliau, ši parama nebus skiriama. Dėl nemokamo maitinimo galima kreiptis visus mokslo metus.

                  Klaipėdos miesto gyventojai prašymus dėl socialinės paramos mokiniams gali teikti elektroniniu būdu interneto svetainėje www.spis.lt arba Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus Socialinių išmokų poskyryje pagal išankstinę registraciją I–IV nuo 8 iki 17 val. (pietų pertrauka nuo 12 iki 12.45 val.), V – nuo 8 iki 12 val.

              Pareiškėjai, deklaravę gyvenamąją vietą šiaurinėje miesto dalyje (nuo Kalotės iki Baltijos pr.), priimami Vytauto g. 13. Išankstinė registracija: elektroniniu būdu Klaipėdos miesto portale www.klaipeda.lt arba http://registracija.klaipeda.lt, tel. (8 46) 41 08 40, elektroniniu paštu parama.centras@klaipeda.lt arba kabinete.

              Pareiškėjai, deklaravę gyvenamąją vietą pietinėje miesto dalyje (nuo Baltijos pr. iki Rimkų gyvenvietės imtinai), priimami Laukininkų g. 19A. Išankstinė registracija: elektroniniu būdu Klaipėdos miesto portale www.klaipeda.lt arba http://registracija.klaipeda.lt, telefonais (8 46) 32 46 96 ir  39 10 68, elektroniniu paštu parama.filialas@klaipeda.lt arba kabinete.

         Išsamesnę informaciją apie socialinę paramą mokiniams galite sužinoti paskambinę Socialinės paramos skyriaus informacijos telefonais:

  • Vytauto g. 13 – tel. ( 8 46) 41 08 40
  • Laukininkų g. 19A – tel. (8 46) 32 46 96 ir (8 46) 39 10 68

 Paskelbta:2021-07-16

Gerbiami tėveliai,

Mokyklinių uniformų mugė vyks rugpjūčio 25-27 dienomis 10-16 valandomis.

Sekite naujienas mūsų mokyklos tinklapyje.Paskelbta:2021-06-25

Gegužės – birželio mėnesiais Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija organizavo miesto mokyklų mokinių kūrybinių darbų virtualią parodą-konkursą „Iš naujo atgimę“. Darbai buvo gaminami iš įvairių atliekų – popieriaus, skardinių, plastikinių pakuočių, diskų, kamščių ir visų kitų nebereikalingų daiktų, kuriuos įmanoma prikelti antram gyvenimui. Konkurso tikslas – skatinti mokinius tausoti gamtą ir jos išteklius, mažinant aplinkos taršą. Konkurse puikiai pasirodė ir mūsų mokyklos mokiniai, kuriems vadovavo mokytojas Audrius Č.

5­–6 klasių amžiaus grupėje, III vietą užėmė Remigijaus K. (5alfa) darbas „Pirmyn su vėjeliu“, I vieta atiteko Domo L. (6alfa) darbui „Žibintas“. 7–8 klasių amžiaus grupėje Martyno S. (7alfa) darbui „Pilis“, skirta III vieta. Sveikiname nugalėtojus, kurie ne tik kuria puikius darbus, bet ir siekia išsaugoti švaresnę, gražesnę aplinką.Paskelbta:2021-06-21

Šiandien (birželio 16 d.) Klaipėdoje vyko ,,Mokinių Savivaldų Apdovanojimai 2021”. Į apdovanojimus pretendavo net 15 mūsų miesto mokyklų mokinių savivaldų (iš 27 veikiančių). Buvo renkamos penkios nominacijos: ,,Metų prisikėlimas”, ,,Kūrybingiausia savivalda”, ,,Pilietiškiausia savivalda”, ,,Geriausiai bendradarbiaujanti savivalda”, ,,Aktyviausia savivalda”.
Sveikiname mūsų progimnazijos ,,Lyderių klubą”, laimėjusį ,,Metų prisikėlimo” nominaciją!!!
Džiaugiamės mokinių ,,Lyderių klubo” narių aktyvumu, nes laimėtas ne tik šis nuostabus prizas, tačiau ir l-asis projekto „Žemė įkvepia” etapas.


Paskelbta:2021-06-16


Informuojame apie iki š.m. birželio 14 d. gautų prašymų ir laisvų vietų skaičių pagal klases 2021/2022 mokslo metams:

 

Gauta prašymų

Laisvų vietų sk.

1 kl.

93

3

2 kl.

0

8

3 kl.

0

0

4 kl.

0

0

5 kl.

97

23

6 kl.

1

11

7 kl.

1

12

8 kl.

0

9Paskelbta:2021-06-14

Birželio 8-ąją – Pasaulinio vandenyno dienos proga – Lietuvos jūrų muziejus ir „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ kvietė dalyvauti išskirtiniame renginyje Klaipėdos mieste. Renginyje ,,PATIRK, IŠGIRSK, ATRASK save kaip jūrą" dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai kartu su lyderių klubo vadovėmis Lina ir Raminta. Specialus ekokaravanas judėjo pagrindine Klaipėdos gatve nuo senojo turgaus dalies iki pat universiteto. Stotelėse praeiviams ir keleiviams buvo rengiamos įtraukiančios edukacinės veiklos, žaibiniai sambūriai (flash mob'ai), kuriais siekiama atkreipti dėmesį į Pasaulinį vandenyną – mūsų planetos plaučius, nes būtent jis suteikia mums didžiąją dalį deguonies, būtino gyvybei. Lietuvos jūrų muziejus mini šią dieną rengdamas įvairius renginius ir akcijas jau nuo 2003-ųjų. Ši diena skirta ne tik pasigrožėti vandenyno gyvūnija ir turtais, bet ir atkreipti dėmesį į žalingą žmogaus įtaką pasaulio vandenynams, raginant saugoti ir jų neteršti. Kasmet Pasaulinio Vandenyno diena sulaukia vis daugiau partnerių, bičiulių, draugų, jaunimo dėmesio.


Paskelbta:2021-06-10

Mokinių tėvai, kurie pateko mokytis į mūsų mokyklos 1-8 klases nuo 2021-09-01 d. privalo pateikti progimnazijai priėmimo į mokyklą dokumentus iki 2021 m. birželio 10 d. (imtinai).

Dokumentus galima pateikti arba elektroniniu paštu mazvydas@mazvydas19.lt arba „gyvai“ atvykus į mokyklą. „Gyvas“ priėmimas dėl dokumentų pildymo vyks tik birželio 7 d. nuo 8.00 val. iki 11.00 val., 8 d. 8.00 – 11.00 val. ir 14.00 – 17.00 val. ir 10 d. nuo  9.00 val. iki 12.00 val., budėtoja parodys kabinetą.

Reikalingi dokumentai:

1. Prašymas dėl priėmimo į mokyklą

2. Vaiko asmens tapatybės dokumento kopija (gimimo liudijimas arba pasas)

3. Jei vaikas turi specialiųjų poreikių – PPT išrašus, neįgalumo pažymėjimą ir/arba kitus aktualius dokumentus.

4. Būsimi pirmokai ir penktokai turi pateikti motyvacinius laiškus dėl patekimo į inžinerines klases (TIK tie, kas nori patekti į inžinerinę klasę – kitiems motyvacinių laiškų nereikia).

5. Mokymosi sutartis (1-4 klasių mokiniams pildyti pradinio ugdymo sutartį, 5-8 klasių mokiniams pildyti pagrindinio ugdymo sutartį).

Jei dokumentai bus siunčiami elektroniniu paštu jie privalo būti atsispausdinti, užpildyti ir nuskanuoti. (Būtinai su parašais).

Būsimi pirmokai turi  iš ikimokyklinės ugdymo įstaigos pristatyti vaiko charakteristiką (tai darželiai vasaros metu padaro patys, tik tėvai turi įstaigą informuoti į kokią mokyklą Jūsų vaikas pateko. Jei darželis charakteristiką įdavę tėvams asmeniškai – tuomet pristatyti mokyklai arba skanuotus arba „gyvai“).


Prašymas dėl priėmimo į mokyklą

Motyvacinis laiškas pirmokui

Motyvacinis laiškas penktokui

Pradinio ugdymo sutartis

Pagrindinio ugdymo sutartis


Iki birželio 14 d. mokyklos internetinėje svetainėje skelbiama informacija apie priimtų mokinių skaičių ir laisvas vietas klasėse. Informacija bus atnaujinama nuolat.

 

Iki birželio 28 d. visų priimtų mokinių tėvai gaus pranešimą elektroniniu paštu (nurodytu registruojantis į mokyklas) į kurią konkrečią klasę jų vaikas pateko. 

 

Būsimų 1 klasių mokinių tėvų susirinkimas planuojamas birželio 28 d. 17 val., o būsimų 5 klasių mokinių tėvų susirinkimas birželio 28 d. 18 val. Susirinkimai vyks nuotoliniu būdu. Tikslesnę informaciją pateiksime vėliau.

 

Sekite naujienas mokyklos internetinėje svetainėje bei savo el. paštuose.


Paskelbta:2021-06-2


Senesni įrašai-->

<--Naujesni įrašai

Informacija

    herbas herbas

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Lina Stancelienė, direktorė
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel/Fax: +370 667 43 211
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre


facebook
youtube

Reklaminiai skydeliai
baneris
baneris

baneris
baneris

baneris

baneris

baneris