Ko ieškosime?

Pamokų laikas


1–8 klasėms:

Pirmoji pamoka: 8.00–8.45 val.

Antroji pamoka: 8.55–9.40 val.

Trečioji pamoka: 9.50–10.35 val.

Ketvirtoji pamoka: 10.55–11.40 val.

Penktoji pamoka: 12.15–13.00 val.

Šeštoji pamoka: 13.10–13.55 val.

Septintoji pamoka: 14.05–14.50 val.

Aštuntoji pamoka: 15.00–15.45 val.


ES fondų investicijos

Steam

 inzinerija
Kovo 10 d. progimnazijoje vyko Pilietiškumo dienos veiklos. Netradicinio ugdymo diena prasidėjo kuriant tautinę atributiką. Taip pat 5-8 klasių mokiniai buvo pakviesti ir į viktoriną ,,Vardan Tos...“, kurios metu komandos varžėsi trijuose turuose. Kiekvienas turas turėjo savo temą, tad mokiniai savo žinias tikrino atsakinėdami į klausimus apie Lietuvos istoriją, įvardindami labiausiai Lietuvai nusipelniusias asmenybes, lankytinas, išskirtines vietas, taip pat buvo tikrinimas ir komandų raštingumas.
Po tautinės atributikos dirbtuvių ir dalyvavę viktorinoje, mokiniai, lydimi mokytojų, susitiko aktų salėje bendrystės pusvalandžiui – giedojo Lietuvos himną, dainavo patriotines, lietuvių liaudies dainas, šoko. Bendrystėje - susiglaudusi ir susikabinusi rankomis, padabinusi aktų salę trisplavės spalvomis - mokyklos bendruomenė sukūrė įspūdingą, jautrią, meilės tėvynei ir šventinės nuotaikos kupiną atmosferą. Taip mažvydiečiai, papuošę ne tik save, bet ir savo širdis, šventė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.Paskelbta:2023-03-13

2beta klasės mokiniai vasario mėnesį dainavo ir piešė – ruošė dovaną Lietuvos valstybės šventei.
Antrokai padedamai klasės mokytojos Jūratės K. ir muzikos mokytojos Anastazijos V. dalyvavo Vilniaus Maironio progimnazijos organizuotame respublikiniame 1–4 klasių mokinių integruotame informacinių technologijų, dailės ir muzikos projekte „Švenčiu Lietuvą“
Projekto tikslas – plėtoti pradinio ugdymo mokinių kūrybinės raiškos gebėjimus pasitelkiant išmaniąsias technologijas, perteikiant dailės ir muzikos menų formomis. 2 beta kl mokiniai mokėsi dainuoti dainą „Mano Vytis ir trispalvė“ (muzika V. Augustino, eilės V. Nemunėlio) ir jos tekstu kūrė ir piešė Kovo 11-osios veikėjus popieriuje arba skaitmenoje. Keli mokiniai piešė veikėją kompiuterine programa, pasirinko animaciją.
Kviečiame pasidžiaugti 2beta klasės kūrėjų darbais.Paskelbta:2023-03-10

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę švęsti mūsų mokiniai pradėjo jau kovo 9 dieną.
Du mokyklos vokaliniai ansambliai dalyvavo Kretingos Marijono Daujoto progimnazijoje organizuotame respublikiniame festivalyje „Laisvės vaikai“.
Į renginį susirinko apie 300 muzikos atlikėjų iš 13 ugdymo įstaigų ir skirtingų Lietuvos savivaldybių dainuodami ir grodami švęsti Nepriklausomybę. Tai buvo skambi, kūrybiškai pateikta, meniška mokinių ir mokytojų dovana Lietuvai.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mažvydukai buvo muzikos ir tautiškumo šventės dalis ir dėkojame jų vadovei muzikos mokytojai Anastazijai V.
Paskelbta:2023-03-10

Kovo 3 d. mūsų 7beta (klasės vadovė Raminta V.) mokiniai prisijungė prie aštuntokų ir dalyvavo STUDIJOS REGATOS 2023 renginiuose. Mokiniai turėjo puikią progą susipažinti su studijų Lietuvoje galimybėmis (įvairių pakopų), praktiškai "pasimatuoti" įvairias profesijas ir kryptingai planuoti savo tikslus bei tolimesnę karjerą.

 
 
 
 
 Paskelbta:2023-03-7

Kovo 3-4 dienomis Vaidas M. ir Vykintas Ž. iš 7alfa klasės atstovavo ne tik mūsų progimnazijai, bet ir visam Klaipėdos miestui respublikiniame 7-ų klasių prancūzų kalbos konkurse "Je parle francais, et toi?" ("Aš kalbu prancūziškai, o tu?"). Didžiuojamės savo mokiniais ir dėkojame jų prancūzų k. mokytojai Almai B.


 
Paskelbta:2023-03-6

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO

Į KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS 2023–2024 MOKSLO METAMS

 

Informuojame, kad prašymai mokytis Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. pradedami registruoti mokinių priėmimo informacinėje sistemoje (www.klaipeda.lt) nuo 2023 m.:


1.  Vasario 27 d. 10 val. į 9 klases.

2.  Vasario 28 d. 10 val. į 2–4, 6–8, 10–12 klases.

3.  Kovo 1 d. 10 val. į 1 klases.

4.  Kovo 3 d. 10 val. į 5 klases.

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/ ).Paskelbta:2023-01-5

2023 m. kovo 4 d., Vilniuje, Energetikos ir technikos muziejuje, vyko respublikinis robotų konstruktorių čempionatas „Robotiada 2023“.
Šių metų renginyje, dalyviai pristatė savo roboto dizainą, sukurtus projektus apie elektros energijos svarbą, atliko robotų programavimo rungtis.
Tarptautinio First Lego league Challenge projekto, respublikiniame etape dalyvavo 20 komandų iš visos Lietuvos. Mūsų progimnazijai atstovavo trys komandos – „Mažvydukai“ (Nojus V., Deividas Š. iš 7beta, Jonas L. iš 5beta ir Domas L. iš 8alfa), „Mažvydo inžinieriai“ (Neitas N. ir Armandas P. iš 5alfa, Remigijus K. iš 7alfa), „Mažvydo sakalai“ (Austėja U., Laurita P., Aleksej A. iš 6beta, Kornelis Š iš 5beta). Tarp visų dalyvių vyko atkakli ir įnirtinga kova. Puikiai čempionate sekėsi mūsų mokyklos atstovams – „Mažvydukai“ robotų varžybose iškovojo II-ąją, „Mažvydo inžinieriai“ III-ąją vietas. Rungtyje „Pagrindinės vertybės“, komanda „Mažvydo sakalai“ užėmė III-ąją vietą. Ačiū technologijų ir inžinerijos mokytojui A. Česneliui, kuris komandoms padėjo pasiruošti.

Paskelbta:2023-03-6


Senesni įrašai-->

<--Naujesni įrašai

Informacija

    herbas herbas

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Lina Stancelienė, direktorė
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel/Fax: +370 667 43 211
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registrefacebook
youtube

Reklaminiai skydeliai
baneris

baneris

lt72