Ko ieškosime?

ES fondų investicijos

Pamokų laikas

1-4 klasių mokiniams:

Pirmoji pamoka: 8.00 – 8.45
Antroji pamoka: 8.55 – 9.40
Trečioji pamoka: 9.50 – 10.35
Ketvirtoji pamoka: 11.35 – 12.20
Penktoji pamoka: 12.30 – 13.15
Šeštoji pamoka: 13.25 – 14.10

5-8 klasių mokiniams:

Pirmoji pamoka: 8.00 – 8.45
Antroji pamoka: 8.55 – 9.40
Trečioji pamoka: 9.50 – 10.35
Ketvirtoji pamoka: 10.50 – 11.35
Penktoji pamoka: 12.35 – 13.20
Šeštoji pamoka: 13.30 – 14.15
Septintoji pamoka: 14.25 – 15.10


Steam

 inzinerija
Lietuvos pasirengimas

lt72


Pagalbos vaikam linija
Paskelbta:2020-06-9

Klaipėdos miesto mokyklų 5–8-ųjų klasių mokinių matematikos olimpiadoje

Dovydas Baniulis laimėjo 3 vietą tarp šeštokų.Paskelbta:2020-05-20


 

SVEIKINAME!

     Pirmą kartą pakvietęs 2016-aisiais, minint Japonijos ir Lietuvos diplomatinių santykių 25-metį, ir kultūrinių mainų  tiltu su nauja tema grįžęs XVI Pasaulio vaikų haiku konkursas šiemet įtraukė 52 Lietuvos bendrojo ugdymo bei neformaliojo švietimo įstaigas. Savarankiškai dalyvavusiųjų grupėje (72 darbai) – ir keli tautiečiai iš Slovakijos ir Liuksemburgo. Iš viso konkursui atsiųsti 641 iliustruoti haiku. Vertinimo komisijos nariai išrinko pačius sėkmingiausius. Tarp nugalėtojų yra 6 beta klasės mokinės – Milda Antanaitytė ir Vigailė Milašauskaitė. Sveikiname mergaites!


     Birželio mėnesį XVI Pasaulio vaikų haiku konkurso rezultatai bus skelbimi JAL fondo tinklalapyje 
http://www.jal-foundation.or.jp/contest-e.html. Geriausi konkurso darbai bus publikuojami specialiame XVI Pasaulio vaikų haiku konkurso leidinyje, eksponuojami JAL orlaiviuose tarptautinių skrydžių metu.  

     Šių metų haiku tema – SPORTAS. Pasidžiaukime Mildos ir Vigailės darbais ir jų sėkme. Mergaites konsultavo dailės mokytoja Rita Lavrinenkovienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Barkauskienė.
Paskelbta:2020-05-7

Gerb. bendruomene,

labai prašome 2020 m. skirti GPM paramą Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijai. Šiemet yra naujovių: nuo 2020 sausio 1 d. pasikeitė gyventojų kasmet pajamų mokesčiu skiriamos pajamų mokesčio dalys sujungus darbdavio ir darbuotojo mokamas GPM bei socialinio draudimo įmokas, todėl paramos gavėjams galima skirti 1,2 % pajamų mokesčio.
Nuo 2020-ųjų VMI  priimami tik elektroniniu būdu pateikti prašymai. Jums tereikia užpildyti paraišką internetu EDS sistemoje namuose (http://deklaravimas.vmi.lt/) ar nuvykus į VMI, nurodant paramos gavėją:  Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija, į.k. 290443410. 1,2 proc. GPM paramą galite skirti  iki 2020 m. liepos 1 d.
Martyno Mažvydo progimnazijai yra labai svarbi Jūsų skiriama GPM parama, kuri kitąmet planuojama panaudoti aktų salės langų roletams ar žaliuzėms, mokymo priemonių bazei atnaujinti ir turtinti.

Jeigu turite klausimų dėl paramos skyrimo, prašome kreiptis į progimnazijos direktorių Vytautą Dumčių, tel. nr. 8 667 43210, el. p. mazvydas@mazvydas19.ltPaskelbta:2020-04-30Paskelbta:2020-04-6

UGDYMO PROCESO KLAIPĖDOS MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOJE ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU ATMINTINĖ MOKINIAMS IR TĖVAMS  


--> Skaityti čia <--Paskelbta:2020-03-27

- Kelis kartus per dieną pasitikrinkite TAMO dienyną, mokyklos tinklalapį, nes pagrindinė informacija bus skelbiama / siunčiama ten. Jei kils klausimų, susisiekite su mokyklos administracija nurodytais kontaktais.

- Užtikrinkite, kad vaiko klasės vadovas turi naujausius Jūsų kontaktinius duomenis.

- Privalu vaikui namie sukurti darbo erdvę (jei tokios iki šiol neturėjote).

- Nuotolinis mokymas(is) susideda iš tiesioginių mokytojo pamokų / konsultacijų „online“, savarankiškų užduočių ir savarankiško mokinio darbo.

- Tėvų pareiga užtikrinti, kad vaikas atliktų nurodytas užduotis ir jas nusiųstų mokytojui / ai, kad dalyvautų vaizdo pamokose / konsultacijose.

-  Išsiaiškinkite, ar Jūsų / Jūsų vaiko kompiuteryje / išmaniajame įrenginyje įdiegtos mokymuisi reikalingos programėlės (apie jas informuos klasių vadovai / mokytojai). Patikrinkite, ar vaikas mokykloje nėra palikęs vadovėlių, sąsiuvinių ar kitų priemonių (bus organizuojamos visų dalykų pamokos).

- Užduočių atlikimas virtualioje erdvėje gali užimti daugiau laiko, todėl vaikui gali tekti daugiau laiko praleisti dirbant kompiuteriu / planšete / telefonu. Numatykite akių / fizinio poilsio pertraukas, kad tai nevirstų ištisiniu žiūrėjimu į ekraną.

- Būtina laikytis virtualios pamokos kultūros – netrukdyti, nevaikščioti, nenešti vaikui maisto, nekalbėti šalia jo telefonu.

- Pradinukų tėvai turėtų mokytojos paprašyti instrukcijų, kokią realią pagalbą galėtų suteikti savo vaikams.

- Būtinai dalyvaukite klasės vadovo pateikiamose apklausose (per TAMO dienyną arba susirinkimai per ZOOM programėlę), taip mokytojams bus lengviau suprasti, kaip viskas vyksta. Taip galėsime išgirsti, kas veikia, o kas – ne ir palaipsniui tobulėsime. Be to, galėsite papasakoti ir kaip Jūs bei Jūsų vaikai išgyvena šį tarpsnį

- Sukurkite vaikams dienos ritmo dokumentą (pradinių klasių mokiniams galima sukurti dienos darbų sąrašą – ką vaikas turi padaryti per dieną. Taip vaikas gali eiti per sąrašą ir pažymėti, ką jau padaręs: ir ugdomas savarankiškumas, ir organizuotumas).

- Reikės daugiau Jūsų įsitraukimo. Nesitikime, kad mokysite savo vaikus – tam yra mokytojai, bet pagalbos besimokantiems tikrai prireiks (ypač pradinukams).

- Nuolat stebėkite vaiko savijautą. Mokyklos, kuriose karantinas užsitęsė, kalba apie tai, kad po pirmos savaitės nuslūgsta euforija ir visiems prasideda sunkus metas, kai itin svarbu būti bendruomeniškiems ir vieniems kitus palaikyti.

- Užtikrinkite, kad vaikas žinotų, kur kreiptis, jei susiduria su problema.

- Jeigu kas nors neveikia iš pirmo karto - nenuleiskite rankų. Tai, kas neveikia pirmą savaitę, galbūt puikiai veiks trečią.

- Nebijokite prašyti pagalbos. Dauguma žmonių nori padėti ir padės. Situacija yra tokia, kokia yra. Mokykimės, reflektuokime, prisitaikykime. 

IKT specialistas konsultuos telefonu 864334626 8-16 valandomis. Paskelbta:2020-03-24


Senesni įrašai-->

<--Naujesni įrašai

Informacija

    herbas herbas

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Vytautas Dumčius, direktorius
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel/Fax: 8 46 345995
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre


facebook
youtube

Reklaminiai skydeliai
baneris
baneris

baneris
baneris

baneris

baneris