OneWorld ClassroomPiešiu ir pasakoju

OneWorld Classroom yra tarptautinis meno darbų apsikeitimo projektas, kuriame mokiniai daugybėje pasaulio šalių siunčia savo darbus kitoms mokykloms visame pasaulyje.  Šiame projekte Global Art Exchange dalyvavo 49 mokyklos iš daugiau nei 20 šalių / teritorijų tokių kaip: Indija, Gruzija, Armėnija, Ekvadoras, Tailandas, Ukraina, Kinija, Uganda, JAV, Kanada, Italija, Zambija, Lenkija ir Gambija.

Mūsų mokyklos 5-ų ir 6 – ų klasių mokinių darbai taip pat buvo išsiųsti kitoms užsienio mokykloms.

Tokia pasidalintos informacijos apie kultūrą gausybė ir turtingumas meno darbuose, nuotraukose ir laiškuose yra tikrai jaudinanti. Mes tikimės, kad jūs raiste laiko pasigėrėti ir įvertinti tokią plataus spektro meno parodą.

Šiam projektui taip pat buvo sukurta Google Earth apžvalga. Joje galima apžvelgti visas projekte dalyvavusias mokyklas bei jų mokinių sukurtus darbus. Taip pat kūrinius galima pamatyti Facebook tinklapio puslapyje skirtam OneWorld Classroom projektui.

Tai yra puikus būdas „aplankyti“ pasaulį ir taip pat būti „aplankytam“ kitų mokyklų mokinių iš tolimų pasaulio šalių. Šis projektas yra puiki proga pasidalinti žiniomis, kultūrine pasaulėžiūra, taip pat tapti atidesniam, labiau suprantančiam kitus ir pasaulietiškam.

Žemiau matote keletą ekrano fotografijų iš Facebook puslapio, kuriame matomi keli Martyno Mažvydo progimnazijos mokinių darbai dalyvavę OneWorld Classroom projekte.  

Paspaudę ant šios nuorodos: http://www.oneworldclassrooms.org/resources/galleries/ (pirma nuoroda), galite rasti ir mūsų mokyklos mokinių piešinius (tam, kad nuoroda veiktų, reikia parsisiųsti Goole Earth programą (spausti čia: https://www.google.com/earth/.) 


Dalyviai: mūsų puikieji 5 – ų ir 6 –ų klasių mokiniai, dailės mokytoja Rita Lavrinenkovienė ir anglų kalbos mokytoja Dovilė Kurmytė – Rubežė


Paieška

Naujienų prenumerata

Jūsų el paštas:


inzinerijaherbasherbas
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija
Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Vytautas Dumčius, direktorius
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel/Fax: 8 46 345995
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre


facebook

Tinklalapio svečiai

Turime 1 svečią

Skydeliaibaneris
baneris

baneris
baneris
baneris
baneris