I HAVE RIGHTS


2016 m. rugsėjo mėnesį mūsų mokykla įsiliejo į tarptautinio  projekto „I HAVE RIGHTS“  (N°2016-1-FR01-KA201-024133, Erasmus+ programa, KA2) veiklas. Projekte dalyvauja 7 partneriai iš 6  Europos šalių: Prancūzijos, Belgijos, Italijos, Portugalijos, Graikijos, Lietuvos. Pagrindinės projekto tikslinės grupės yra bendrojo lavinimo mokyklos mokiniai ir mokytojai, mokyklų vadovai ir administracijos darbuotojai, švietimo politikai ir ekspertai. Klaipėdos universitetas yra šio projekto partneris. Mūsų mokyklos projekto vykdymo grupę sudaro  šie anglų kalbos mokytojai: Ligita Jukniutė-Bružienė, Laima Špokauskienė, Vida Jonuškienė, Dalija Krogertė, Dovilė Kurmytė-Rubežė ir socialinė pedagogė Deimantė Vaišnoraitė.

                     Pagrindiniai projekto tikslai –  atskleisti diskriminavimo, vaikų teisių pažeidimo problemas mokyklose, nustatyti jų priežastis bei parengti prevencijos priemonių paketą, siekiant sumažinti tokio pobūdžio reiškinius ugdymo institucijose. Tarptautinis mokslininkų konsorciumas parengs tyrimo instrumentą bei atliks tyrimus mokyklose, organizuos mokymus-seminarus pedagogams, ieškos sprendimų ir priemonių, kaip tobulinti nediskriminavimo politikos strategiją mokyklose, pasitelkiant mokslo bei švietimo organizacijas.

Pirmiausia pristatėme savo  mokyklos veiklas, kuriose atsispindėjo, mokytojai sprendžia nediskriminavimo, tarpkultūrinių teisų pažeidimo problemas, kokias prevencines priemones, būdus, metodus jie taiko savo darbe. Po to dalyvavome mokytojų ir mokinių apklausoje, kurios tikslas buvo atskleisti mokytojų ir mokinių suvokimą apie žmogaus teises ir tarpkultūrines problemas. Apklausoje dalyvavo visi mokyklos mokytojai ir visi 7 klasių mokiniai.  Taip pat lietuvių ir anglų kalbomis aprašėme du atvejus, kuriuose dalijomės patirtimi sprendžiant tarpkultūrinius, integracijos klausimus bei žmogaus teisių  užtikrinimą mokykloje. 

Projekto internetinis puslapis: http://ihaverights.pixel-online.org/schools.php. Jame galima rasti daugiau informacijos apie projektą anglų kalba ir lankstinuką PDF formatu lietuviškai.

 

 

 

Paieška

Naujienų prenumerata

Jūsų el paštas:


inzinerijaherbasherbas
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija
Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Vytautas Dumčius, direktorius
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel/Fax: 8 46 345995
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre


facebook

Tinklalapio svečiai

Turime 1 svečią

Skydeliaibaneris
baneris

baneris
baneris
baneris
baneris