txt

Naujienos

Priimtų penktokų sąrašas

Priimtų penktokų sąrašas

Data:2017-06-26

Būsimų pirmokų tėvelių dėmesiui

Gerbiamieji tėveliai,

pamokėlės būsimiems pirmokams vyks rugpjūčio 28-29 dienomis nuo 9.00 iki 11.00 val. (kabinetų sąrašas ir suskirstymas į klases bus paskelbti rugpjūčio 24 d.).

Į pirmąsias klases su inžinerinio ugdymo programa priimtųjų abėcėlinis sąrašas:

1.     Adas Gadliauskas

2.     Agnija Saniuk

3.     Aironas Gabrėnas

4.     Aistė Janušauskaitė

5.     Ajana Žutautaitė

6.     Aleksej Andrejev

7.     Andrius Jermantovič

8.     Andrius Lažauskas

9.     Andrius Ričkus

10.  Arnas Mockus

11.  Danas Žymančius

12.  Daniela Kryžiūtė

13.  Danielius Surplys

14.  Davidas Daugintis

15.  Dovydas Butkevičius

16.  Edvinas Repšas

17.  Eimantas Kuzmarskis

18.  Eirida Butkutė

19.  Gabija Karsokaitė

20.  Gabija Vaitkutė

21.  Gabrielė Norkevičiūtė

22.  Gabrielius Mockus

23.  Gabrielius Urbys

24.  Julius Daukšas

25.  Juozas Breivė

26.  Justė Liutkutė

27.  Kamilė Jumaševaitė

28.  Kamilė Jurevičiūtė

29.  Kipras Klapatauskis

30.  Kotryna Česnauskaitė

31.  Kristupas Vasiliauskas

32.  Lilija Tolstokorova

33.  Lukas Jakas

34.  Lukas Surblys

35.  Martynas Mackevičius

36.  Martynas Petrauskas

37.  Matas Jokubauskas

38.  Nojus Piluckis

39.  Orestas Dereškevičius

40.  Pijus Venclovas

41.  Raidas Rimšas

42.  Rytis Gudauskas

43.  Saulė Kazelskaitė

44.  Tajus Valantinavičius

45.  Tautvydas Šlepavičius

46.  Valentinas Rokogonas

47.  Viltė Giedraitytė

48.  Žygimantas Kontrimas

 

Į pirmąsias klases priimtųjų abėcėlinis sąrašas:

1.     Andrėja Dungveckytė

2.     Andrius Ričkus

3.     Austėja Urbonaitė

4.     Ąžuolas Venskūnas

5.     Benas Talmontas

6.     Deimonas Udalcov

7.     Dovydas Valužis

8.     Džiugas Plaščynskas

9.     Eglė Locaitytė

10.  Elinga Drakšaitė

11.  Emilė Vielavičiūtė

12.  Emilija Pupšytė

13.  Ernestas Kontauskas

14.  Gabija Žulkutė

15.  Gerda Misiukonytė

16.  Guoda Buračaitė

17.  Guoda Vaičekauskaitė

18.  Gvidas Kuprys

19.  Ignas Markus

20.  Karolina Telmentaitė

21.  Laurita Petronytė

22.  Leila Zandovaitė

23.  Linas Andrijauskas

24.  Loreta Vozbutaitė

25.  Luka Rok

26.  Lukas Jurčys

27.  Markus Ivanauskas

28.  Mėta Packevičiūtė

29.  Nikita Budajev

30.  Orestas Butkus

31.  Paula Klimaitė

32.  Rugilė Kelpšaitė

33.  Rusnė Grinčinaitytė

34.  Simona Žvinklytė

35.  Skaistė Eva Pėkautaitė

36.  Titas Biteris

37.  Tomas Mockus

38.  Ugnė Deniušytė

39.  Ugnė Lenkauskaitė

40.  Ugnė Vitkevičiūtė

41.  Ugnius Kasparavičius

42.  Viltė Ziminaitė

43.  Vitoldas Vaitiekaitis

44.  Vytis Vintilas

 

Data:2017-06-14

Būsimų pirmokų ir penktokų tėvelių dėmesiui

Birželio 14 d. 18 val. mokyklos aktų salėje vyks būsimų pirmokų tėvelių susirinkimas.

Birželio 15 d. 18 val. mokyklos aktų salėje vyks būsimų penktokų tėvelių susirinkimas.

Data:2017-06-13

Aštuntokų išleistuvių šventė "Skuba svajonių laivai"

Aštuntokai atsisveikino su mokykla.

Septintokai ir visa mokyklos bendruomenė palinkėjo gero skrydžio.

Data:2017-06-2

Išdalinti metų švyturiai

Tradicinio renginio "Metų švyturys 2017" metu pagerbti mokiniai.
Metų moksliukas - Dovydas Vadišius.
Pilietiškiausias mokinys - Simonas Cibulskis.
Sportiškiausias mokinys.

Data:2017-05-30

Šeimos šventės akimirkos

Data:2017-05-30

Mugė „Uniforma pigiau“

Gegužės 29-31 d. 15-18 val. mūsų mokykla organizuoja mugę „Uniforma pigiau“ (mergaičių technologijų kabinete). Jei norite parduoti savo vaiko išaugtą mokyklinį švarką, tai iki gegužės 29 d. turėtumėte jį atnešti savo sūnaus/dukros klasės vadovui. Švarkas turi būti švarus, tvarkingas, su prisegtu lapeliu, kuriame nurodyta: vaiko vardas, pavardė, klasė ir kaina. Mokyklos administracija

Data:2017-05-29

Laiko portalas

Gegužės 23d. grupelė mokyklos mokinių vyko į jaunimo bibliotekos edukacinius virtualios realybės užsiėmimus "Laiko portalas". 
"Laiko portalas" - tai virtualios realybės pristatymas, kuris naudojant specialius akinius ir kitas modernias technologijas, sudaro galimybes žmonėms keliauti laiku ir patiems pamatyti istorinius įvykius bei asmenybes. Mokiniai nusikėlė į praeitį prie žymiosios italų Renesanso menininko Rafaelio freskos "Atėnų mokykla", susitiko su graikų išminčiais Aristoteliu, Pitagoru bei Platonu, su jais bendravo.
Vadovas technologijų mokytojas A. Česnelis

Data:2017-05-29

Dragūnams 25

Gegužės 25 d. mokytojos Laura ir Lina su mokiniais vyko į flashmobo filmavimą, kuris bus skirtas Dragūnų bataliono 25-ečiui. Filmukas bus viešinamas liepos 19 d. Keletas akimirkų iš filmavimo aikštelės.

​​​​​​​​

Data:2017-05-29

Zumba mieste

Šeštadienį mūsų mokyklos šokių ir gimnastikos studijos šokėjai vadovaujami Lauros dalyvavo "Vilties treniruočių dienoje" pristatydami Zumba kids treniruotes.

Data:2017-05-29



Pirmas| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 |Paskutinis|

Paieška

Naujienų prenumerata

Jūsų el paštas:

herbasherbas
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija
Teisinė forma: biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 290443410 
Vadovas: Vytautas Dumčius, direktorius
Adresas: Baltijos pr. 53, LT-94125 Klaipėda
Tel/Fax: 8 46 345995
El. pašto adresas: mazvydas@mazvydas19.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre


facebook

inzinerija

Tinklalapio svečiai

Turime 2 svečius

Skydeliai


baneris
baneris

baneris